rpwik-bip-e1588857250815.png
rpwik-bip-white.png

Instrukcja

Informacje publiczne zawarte w Biuletynie organizuje się w postaci baz danych, a ich udostępnianie odbywa się w oparciu o mechanizmy baz danych.

W nagłówku strony znajduje się menu główne serwisu, podzielone tematycznie. Menu główne jest zawsze widoczne, bez względu na aktualnie wyświetlaną zawartość.

Szybki powrót na stronę główną Biuletynu Informacji Publicznej z dowolnego menu tematycznego umożliwia kliknięcie na tytuł biuletynu.

Moduł wyszukiwania umożliwia znalezienie interesujących Państwa informacji, po wpisaniu w oknie wyszukiwarki kluczowego słowa i kliknięciu klawisza „SZUKAJ”.
Po wykonaniu tej operacji pojawią się wyniki przeszukania bazy danych. Zostanie wskazane menu tematyczne, w którym znajduje się dana informacja.

Dane umieszczane w archiwum RPWiK Tychy S.A. udostępniane są przez wyznaczonych pracowników w uzasadnionych sytuacjach.

Każda sprawa wpływająca do RPWiK Tychy S.A. rejestrowana jest w ogólnym dzienniku podawczym. Prezes Zarządu lub jego zastępca, kieruje sprawę do odpowiednich działów, które po zarejestrowaniu w swoim dzienniku podawczym, przygotowują odpowiedź.

Kliknięcie na adres http://www.bip.rpwik.tychy.pl/ umożliwia przejście na stronę główną Biuletynu Informacji Publicznej administrowaną przez MSWIA, kliknięcie na http://www.rpwik.tychy.pl/ – przejście na stronę internetową Spółki.

 

 

 

 

 

 

 

 

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

'Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera